Integridad de activos

Nie tylko hiszpańskie powiedzonka :)

rainbow

Taka przemiana z pewnością kompletnie zmieni naszą sypialnię.

Jeśli dotychczasowy wizerunek naszej osobistej sypialni przestał się wpisywać w nasz gust, czy też ot tak nam się znudził w końcu nadszedł czas na rozpoczęcie konkretnych zmian w wystroju pokoju sypialnego.

Jeśli posiadamy nieco więcej wolnego czasu i możliwości będziemy mogli na własną rękę zmienić kolor w sypialni. Zakupując odpowiednią ilość farby, taśm i folii malarskiej będziemy w stanie wszystko wykonać samodzielnie. Pędzle więc do rąk, komody na środek i do roboty! Taka przemiana na pewno całkiem zmieni naszą sypialnię, a przy okazji dokonując takich zmian we dwójkę zyskujemy okazję na miłe spędzenie czasu we dwoje.

Innym, trochę mniej inwazyjnym, jednak też dającym niesamowite rezultaty rozwiązaniem jest na pewno całkowita zmiana dodatków. W sypialni bardzo dużo potrafi zmienić wymiana pościeli. Elegancka pościel, piękna narzuta, ozdobne jaśki niewątpliwie dodadzą temu pomieszczeniu szyku, a całość będzie prezentowała się o wiele lepiej. Jeżeli podoba nam się pościel w hafty mamy możliwość zamówić taką wykonywaną na nasze zamówienie z danym wzorem, a na dodatek sprawić sobie dekoracyjne poduszki a, także firany dokładnie z takim samym wzorem. Jedna myśl stylistyczna w trakcie aranżowania całego pokoju idealnie się sprawdzi, w tej sytuacji gdy wcześniej sypialnia urządzona była bez jakiegokolwiek pomysłu.

Zobacz więcej: Narzuty na lozko

Tags: